Як до нас дістатися і де знайти

Автомобілем


Дивитись всі маршрути до елінгу на мапі більшого розміру

Маршрут з Сімферополя до котеджу на березі моря відзначений на мапі. Якщо на мапі праворуч обрати «Суп.» і збільшити масштаб кнопкою "+", то можна побачити на фото розташування будівлі.

Координати для навігаційних пристроїв:
44.796317,34.686539

Зверни увагу на такі деталі:
— Під час спуску з Ангарського перевалу не пропусти поворот на Лучисте (ліворуч). Проїзд через Лучисте заощадить 8 км шляху, у порівнянні з дорогою через Алушту.
— Після Рибачого, через 10 км буде поворот на Канаку, а за Канакою, через 8 км, відразу в кінці спуску не пропусти різкий поворот направо. Це 48-й кілометр Судакського шосе. Він відзначений покажчиком «Катран». Зверни увагу: покажчиків на Катран два. Повертати треба на другому покажчику, тому який біля покажчика «Вина Масандри». До покажчика на Привітне доїжджати не потрібно. Якщо це трапилося, повернись назад по трасі на 250 метрів і поверни ліворуч, до моря.
— Після повороту, проїдь 250 метрів до моря, і праворуч, в 100 метрах вже видно наші котеджі. Доїжджай до шлагбаума, зупиняйся.
— Наш будинок перший праворуч від в'їзду на територію кооперативу «Катран». Вхід в будинок з двору, другий в дальній частині будівлі.

Ми пропонуємо тут найпростіший маршрут до нас. Інші маршрути можна переглянути за посиланням під картою.

Трансферт

Пропонуємо скористатися послугою трансферту, як від вокзалів Сімферополя, Феодосії, Алушти, Судака, так і з будь-якої точки Криму. Вартість трансферту можна дізнатися в розділі «ЦІНА»

Громадським транспортом

Основні маршрути громадського транспорту позначені на карті. З Сімферополя є три можливих маршрути:
Кращий маршрут – прямий без пересадок «Сімферополь - Привітне». Але він йде тільки 2 рази на день (15:32 та 21:02), що може виявитися не зручним. Крім того в нього важко потрапити.
Другий за зручністю - маршрут з пересадкою в Алушті або Рибчому. Ходить він набагато частіше (через 15-30 хвилин). В Алушті додатково є автобуси, що проходять з Ялти або Севастополя на Судак, Феодосію. З Рибачого до Привітного маршрутки ті ж, що з Алушти, але можна взяти таксі.
Третій за зручністю маршрут «Сімферополь-Судак». Незважаючи на те, що автобуси на Судак йдуть з інтервалом в 30 хвилин, і досить місткі, поїздка може виявитися виснажливою, оскільки відстань дуже велика. У Судаку потрібно буде пересісти на маршрут до Алушти, Ялти або Севастополя.

З Феодосії єдиний можливий напрямок - Судакський. Потрібно буде сісти на автобус до Алушти, Ялти або Севастополя, що іде через Судак і Привітне, або зробити пересадку в Судаку на маршрути цього напрямку.

Вийти треба біля повороту на елінги, а звідти повз прикордонного поста дістатися пішки близько 300 метрів до нашого котеджу.

Час на дорогу

Відстань від Сімферополя або Феодосії до нас близько 100 км, але дорога гірська, і на автомобілі займає приблизно 2 години, або 1 годину від Алушти чи Судака.
На громадському транспорті час у дорозі складає від 2,5 годин і більше, в залежності від розкладу транспорту.
Якщо Ви з маленькими дітьми – краще замовте трансферт.

* Розклад приблизний і може змінюватись. Ми не слідкуємо за зміною розкладу. Шукайте актуальний розклад і на інших сайтах теж.