Відпочинок в Привітному. Катран

Море біля твоїх ніг

   У 2000 р. поряд з селом Привітне, біля моря почали будуватися котеджі для відпочиваючих. Пляж в Привітному (Катран). Велика Алушта, КримТак виник кооператив рекреаційного призначення «Катран» (Привітне), що розташований на самому березі і нараховує 3 ряди котеджів – елінгів. На околиці знаходиться автостоянка, є таксі.
   Найближче курортне селище – Канака. Від елінгів в кооперативі «Катран» до Канаки вздовж берега – 3 км, а по трасі 12 км.
   Відпочинок в «Катрані» сподобається тим людям, хто любить жити поруч з морем. А для тих, хто бажає спокою і побути насамоті із природою, неподалік є скелясті «дикі» пляжі,Галька на пляжі в Привітному, Крим закриті від сторонніх очей великими каменями, як на березі, так і в морі.
   Близькість до моря дуже приваблює сім'ї з дітьми. Пляж дрібногалечний, є ділянки з крупною галькою, є з дуже дрібною, як пісок, організоване прибирання.
   В «Катрані» є декілька кафе з видом на море, де можна спробувати домашні, європейські, чи татарські страви. У деяких елінгах обладнані свої кухні і нерідко відпочиваючі готують самі.

Чим розважитися в настільки відокремленому місці?

Морські прогулянки на теплоході Discovery з Привітного

   Можна покататися на катамарані, «банані» або водному мотоциклі, здійснити морську прогулянку на катері до Ялти, Алушти або Судаку. Можна порибалити - в червні з берега ловиться ставридка. Дуже популярна морська рибалка з човна. Човни і снасті можна взяти і напрокат. В Привітному пропонують кінні прогулянки. Вечорами сім'ї з дітьми просто гуляють по пляжу вздовж моря. Є більярд і настільний теніс. Якщо погода не «пляжна», то можна поїхати на екскурсію - в Зеленогір'я, Судак, Новий Світ, Білогірськ (Тайган), Алушту або Ялту.
Фрукти і овочі - ринок в Привітному, Катран   Місцеві мешканці привозять фрукти зі своїх садів, випічку, кукурудзу, домашнє вино, сир і молоко, баранину, овочі. Є невеликі магазини. В кінці серпня - початку вересня багато винограду. Пізньої осені в садах мешканців Привітного дозріває хурма і гранати.
Стигла хурма в Привітному. Крим   Поруч розташований фірмовий магазин «Масандра», де відпочиваючі мають можливість придбати продукцію місцевого винзаводу, як у пляшках, так і на розлив.
   Тут немає туристської суєти, властивої великим прибережним містам і селищам, а близькість до пляжу, тиша і спокій роблять кооператив «Катран» відмінним місцем для відпочинку на березі моря.