Наш котедж на березі моря!

Котедж - елінг на березі моря біля Привітного

Для тих, хто хоче відпочити в кооперативі Катран ми пропонуємо комфортабельні номери в елінгу. Наш котедж - елінг знаходиться в 20 метрах від моря. Будівля розташована в самому початку території кооперативу «Катран», і таким чином, що з балконів 2-го і 3-го поверхів відкривається чудовий вид на море практично в будь-яку сторону.

Котедж невеликий. На кожному з 3-х його поверхів розташована всього 1 кімната і санвузол(душ, туалет), що відноситься до неї. Таким чином, котедж розрахований на прийом до 3-х сімей відпочиваючих одночасно, або на одну велику родину. Загальна місткість котеджу - 9 (10) спальних місць. Замовлення та бронювання номерів в елінгу приймаються без посередників. Є можливість здачі елінгу окремими номерами або цілком.

Котедж на березі моря. Номер на 3-му поверсі

Номер на 3-му поверсі →

Трьох - чотиримісна кімната (напівлюкс) на третьому поверсі - найкраща кімната в будинку. У кімнаті кондиціонер, телевізор із супутниковим прийомом, холодильник. Є великий балкон з видом на море. Одне велике 2-х спальне ліжко та одне 1-спальне ліжко, шафа, тумба, стіл. Окремий санвузол з душем з холодною і гарячою водою. Загальна площа кімнати 17 м². У цій кімнаті є можливість встановлення додаткового 4-го спального місця (розкладушки).

Котедж на березі моря. Номер на 2-му поверсі

← Номер на 2-му поверсі

Тримісна кімната на другому поверсі. Дуже затишна. В кімнаті є ліжко та 2-х спальний диван, кондиціонер, телевізор, холодильник, тумба, столик. Є великий балкон з видом на море. Окремий санвузол з душем з холодною і гарячою водою. Площа кімнати 12 м².

Котедж біля Привітного. Номер на 1-му поверсі

Номер на 1-му поверсі →

Двох - тримісна кімната на першому поверсі. У кімнаті кондиціонер, телевізор, двоспальний диван, розкладний куб, шафа, столик. Є окремий вихід на вулицю в бік моря. Окремий санвузол з душем з холодною і гарячою водою. Площа кімнати 10,5 м².

Тим нашим відпочиваючим, у кого є проблеми з опорно-руховим апаратом, ми рекомендуємо не бронювати номери на 2-му і 3-му поверхах, тому сходи нагору трохи крутіше стандарту, що може заподіяти незручності.

Веранда нашого елінгуКухня в елінгу

На 1-му поверсі є невелика кухня з плитою та посудом, так що бажаючі готувати самостійно, отримають таку можливість, а перед входом до будинку є невелика обгороджена веранда, де стоять столик зі стільцями, і можна обідати

Продукти можна купувати в Привітному, або в магазинах неподалік, прямо в кооперативі «Катран». Влітку працює ринок, де можна купити фрукти, овочі, домашній хліб і випічку, інші продукти.

Ті, хто приїхав відпочивати на автомобілі, можуть скористатися стоянкою поряд з територією кооперативу «Катран».

Wi-Fi інтернет в котеджі в Привітному

Люди, які використовують інтернет для роботи або розваг оцінять можливість не переривати доступ до мережі, перебуваючи на відпочинку в нашому елінгу. Ми, одними з небагатьох в «Катрані», абсолютно безкоштовно надаємо своїм відпочиваючим доступ до високошвидкісного інтернету за допомогою Wi-Fi.