Забронювати номер

Що Вам дає бронювання номера:

— Ви гарантовано оселитесь в бажаний номер в бажаний час
— Ви заздалегідь знаєте суму на оренду номера, і таким чином зможете точніше спланувати бюджет на відпочинок
— Вам не доведеться після виснажливої ​​дороги переглядати безліч варіантів житла, йдучи на компроміс між бажаним і дійсним. Часто, особливо в спекотний сезон вільним буває або дуже дороге, або низької якості житло.

Як забронювати номер в котеджі на березі моря в Криму

— Бронювання здійснюється за будь-який термін до дати заїзду.
— Номери бронюються тільки за передоплатою. Сума передоплати при бронюванні на термін до 10 діб - за 2-і доби оренди, на більший термін - 20% від вартості оренди.
— Щоб забронювати номер:
   а) уточніть наявність вільних місць, а також вартість оренди на бажаний час в розділі «ЦІНА»
   б) повідомте нас про свій намір забронювати номер. Номер буде закріплений за Вами на 2-і доби, до надходження передоплати. Ви зможете переконатися в цьому в розділі «ЦІНА»
   в) внесіть передоплату за 2-і доби оренди номера будь-яким, із зазначених у таблиці нижче, способом
   г) повідомте про Вашу передоплату. З моменту надходження грошей на наш рахунок, номер заброньовано. Ви зможете переконатися в цьому в розділі «ЦІНА». Обов'язково перевірте правильність зазначення дати заїзду/виїзду.
— Решта суми сплачується в момент поселення відразу за весь заброньований період оренди. У разі відмови від оплати, поселення не здійснюється і передоплата не повертається.

Країна Спосіб сплати Комісія Де платити Як платити
Україна Оплата готівкою через касу будь-якого банку. Комісія за касове обслуговування відповідно до тарифів банку. Зазвичай 2-10 грн. Будь-який банк в Україні Роздрукуйте рахунок, пред'явіть його касиру в банку, оплатіть в касу зазначену касиром суму (сума рахунку +% за касове обслуговування)
Україна Безготівковий платіж Відповідно до тарифів Вашого банку Роздрукуйте реквізити, і оплатіть у Вашому банку.
       
Україна Внесення готівки на рахунок в Приватбанку в касі або терміналі самообслуговування Приватбанку 5 грн. в касі або через термінал. У будь-якому відділенні ПриватБанку (у касі або через термінал самообслуговування)

Карта:

Сплата через Приват24 0,50 грн. через Приват24через Приват24 6762 4626 2722 1093 (Приват24)
         
  Банківський переказ за допомогою системи моментальних переказів.   Будь-який банк, де є логотип системи Написання імені одержувача в залежності від системи:
Україна, інші країни PrivatMoney (ПриватМані) 2-4% від суми переказу PrivatMoney TOPCHIY KONSTANTIN
Western Union (Вестерн Юнион) 3-6% від суми переказу Western Union KONSTANTIN TOPCHIY, Ukraine